Zonguldak ın Açılış Sayfası, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber

Öğrenciler hastane bahçesine fidan dikti

ÖĞRENCİLER HASTANE BAHCESİNE FİDAN DİKTİ( ERTUĞRUL YÜKSEL/ ZONGULDAK-İHA)

Öğrenciler hastane bahçesine fidan dikti
29 Mart 2017 - 16:43 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Zonguldak Alaplı ilçesinde Orman Haftası dolayısıyla öğrenci Alaplı Devlet Hastanesinin bahçesine fidan dikimi gerçekleştirdi.

Alaplı Devlet Hastanesi çevresinin ağaçlandırma çalışmaları kapsamında, başlatılan fidan dikimlerine öğrenciler de destek verdi. Alaplı Devlet Hastanesi Bahçesinde düzenlenen etkinlikte konuşan, Devlet Hastanesi Hak İş Konfederasyonu bağlı Büro İş Sendikası Alaplı Temsilcisi Emrullah Sezgin, Orman haftası dolayısıyla Hastane personelimiz ile birlikte 50 adet fidan diktiklerini söyledi.

Alaplı Temsilcisi Emrullah Sezgin “Hastanemizden gelen talep doğrultusunda bugün öğrencilerimiz, velilerimiz ile beraber ağaç dikimi yaptık. Burası bir orman gibi değil, her zaman uğranılabilecek bir yer. Dolayısıyla bugün buraya ağaç dikenler, gelecekte burada benim eserim var diyerek, buralara daha ilgili olacaktır. huzur veren, oksijen ve güzellik sunan fidan dikim işini üyelerimizle birlikte yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bugün Hastane bahçemizde 50 adet fidan diktik. Sendika olarak bu tür etkinliklerimiz her zaman olacak. Ben başta Alaplı Orman işletme müdürlüğüne göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER