Zonguldak ın Açılış Sayfası, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber

Kredi Ve Yurtar Kurumu Öğrencilerinden Anlamlı Davranış

KREDİ YURTLAR KURUMU ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI DAVRANIŞ (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

Kredi Ve Yurtar Kurumu Öğrencilerinden Anlamlı Davranış
22 Ocak 2016 - 18:21 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.

Alaplı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) öğrencilerinden Ahmet Zeki Atalay ilkokulundaki minik kardeşlerine karne hediyesine ortak oldular.

Alaplı kredi Yurtlar Kurumu öğrencileri minik kardeşlerinin karne sevincine ortak oldular. Ahmet Zeki Atalay İlkokulu 1. Sınıf öğrencilerini hazırladıkları kum boyama etkinliği, palyaço gösterisi, balon patlatma yarışması ve müzikli dans gösterisiyle minik kardeşleriyle doyasıya eğlendiler. Eğlencenin sonunda Yurt Müdürü Erhan Yavaş ve Kredi Yurtlar Kurumu Öğrencileri kendi harçlıklarıyla aldıkları hikaye setlerini karne hediyesi olarak minik kardeşlerine dağıtım sonrası hatıra fotoğrafı çektirdikleri görüldü.

Yurt Müdürü Erhan Yavaş Kredi yurtlar Kurumu olarak öğrencilerle sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini ,ikinci dönemde başta kimsesiz ve yaşlılar olmak üzere huzurevi ziyaretleri ve bu tür etkinliklere öğrencilerle birlikte katılacaklarını belirtti. Ayrıca Kendilerine bu imkanı veren Ahmet Zeki Atalay İlkokulu Müdürü Murat Asma’ya ve Okul öğretmenlerine teşekkür ettiğini belirtti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER