Zonguldak ın Açılış Sayfası, Son Dakika Haberleri ve Güncel Haber

AK Partili gençler Başbakan Yıldırımın mektuplarını gençlere ulaştırıyor

AK PARTİ KDZ. EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİ BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM’IN GENÇLERE HİTABEN YAZDIĞI MEKTUPLARI İLÇEDEKİ 18-30 YAŞ ARASI GENÇLERE ULAŞTIRIYOR.

AK Partili gençler Başbakan Yıldırımın mektuplarını gençlere ulaştırıyor
13 Mart 2017 - 15:45 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları üyeleri Başbakan Binali Yıldırım’ın gençlere hitaben yazdığı mektupları ilçedeki 18-30 yaş arası gençlere ulaştırıyor.

AK Parti Kdz. Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz ve gençlik kolları üyeleri Kışla Mahallesi’nde ki gençlere Başbakan Binali Yıldırım’ın mektuplarını ulaştırdı. 18-30 yaş arasındaki gençlere Başbakan Yıldırım’ın mektubunu ulaştırmaya çalıştıklarını anlatan AK Parti Kdz. Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz, mektubun yanı sıra Evet Gazetesi’ni de bilgilenmeleri için vatandaşlara dağıttıklarını söyledi. Alagöz konuşmasında “Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım tarafından bölgemizde yaşayan tüm gençlerimiz için hazırlanan mektupları kendilerine ulaştırmak için sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar çalışıyoruz. Sayın Başbakanımız mektubunda seçme yaşının 25’ten 18’e indirildiğini, istikrarın korunması için mücadele edilmesi gerektiğinden ve 15 Temmuz hain darbe değişiminden bahsediyor” dedi.

Mektup dağıtımının ardından Kdz. Ereğli sahili ve Yalı Caddesi’ndeki gençlere “EVET gazetesi” dağıttıklarını ifade eden Hüseyin Alagöz, çalışmalar sırasında yanlarında bulunup kendilerine destek veren AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk ve yönetimine teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER